Not Defteri | Kamusa uzanan el, namusa uzanmıştır~ Cemil Meriç ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Not Defteri | Kamusa uzanan el, namusa uzanmıştır~ Cemil Meriç ~

Dilimin sınırları, dünyamın sınırlarıdır~ Ludwig Wittgenstein ~

AnasayfaŞairlerimizPoetik MetinlerBulabileceklerinKitapLatest imagesPortalliGaleriAramaKayıt OlGiriş yapgerçekler adına...

güldürüor bu yazılar ((:

YazarMesaj
d3.altuntokio

d3.altuntokio

güldürüor bu yazılar ((: Empty
MesajKonu: güldürüor bu yazılar ((:   güldürüor bu yazılar ((: Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2007 9:43 am

güldürüor bu yazılar ((: Icon21 Üzülme son gülen sen olacaksın. Çünkü hep gec anlıyorsun.
güldürüor bu yazılar ((: Icon06 Çocuk yap aklını oynat.
güldürüor bu yazılar ((: Icon21 Evlilik hıyardır. Acak evlenince anlarsın.
güldürüor bu yazılar ((: Icon21 En iyi patron ZAM yapandır.
güldürüor bu yazılar ((: Icon21 Hayat bir don gibidir, kısa ve pislenmiş.
güldürüor bu yazılar ((: Icon06 Tecrübe hayatta yenilen kazıkların bileşkesidir.
güldürüor bu yazılar ((: Icon21 Atom silahlarına evet de, komik çocukların olsun
güldürüor bu yazılar ((: Icon21 Aşkım, aşkımıza NOKTA koyma, sana istedigim kadar VİRGÜL vereyim.
güldürüor bu yazılar ((: Icon21 Aşk salakların yüzdügü bir havuzdur ama beni ittiler.
güldürüor bu yazılar ((: Icon21 Size DOYUM olmaz. Ben bir ÇORBA içeyim.
güldürüor bu yazılar ((: Icon06 Sınava kopyasız girmek, savaşa silahsız girmek gibidir.
güldürüor bu yazılar ((: Icon21 Allah yürü ya kulum dedi. Bende arabamı sattım.
güldürüor bu yazılar ((: Icon21 Karım öyle hamarat ki, çok iyi kafa ütüler.
güldürüor bu yazılar ((: Icon21 Allah kadını yarattı,erkek Allah yarattı demedi.Aşk, elmayı yemekle başlar, ayvayı yemekle biter.
güldürüor bu yazılar ((: Icon06 Bütün kızlar çiçek olsun, arı olmazsam adiyim.
güldürüor bu yazılar ((: Icon16 Zamlar memurun stres topudur.
güldürüor bu yazılar ((: Icon21 Love: aşk, Lavuk: aşık
güldürüor bu yazılar ((: Icon06 KUMARI bırakacağıma BAHSE girerim.
güldürüor bu yazılar ((: Icon16 Bizi çekemediler, halat koptu cınım.
güldürüor bu yazılar ((: Icon21 Koş Ali koş. Baban karneni gördü.
güldürüor bu yazılar ((: Icon21 Bebeğe araba çarpmış fakat ölmemiş, neden? Çünki bebeğin bezi BARİYERLİymiş.

güldürüor bu yazılar ((: Icon16 Ey dağları taşları yaratan rabbim. Herşeye bir güzellik ayrı bir tat, insanlara akıl, mantık,zeka dağıtırken bu yazıyı okuyan öküzü niye unuttun.
güldürüor bu yazılar ((: Icon06 Aşk bir sudur. İç iç kudur.
güldürüor bu yazılar ((: Icon21 SaçMALANMAZ taranır.
güldürüor bu yazılar ((: Icon21 Yangın dolabını açma yoksa YANG kızar.
güldürüor bu yazılar ((: Icon16 Bu erikSON, başka erik yok.
güldürüor bu yazılar ((: Icon06 İstediğinizi söyleyin emniyettesiniz dediler, söyledik, EMNİYET'teyiz...
güldürüor bu yazılar ((: Icon21 Egemenlik kaytsiz şartsız ve %21.8 milletindir!
güldürüor bu yazılar ((: Icon21 Ayakkabının kalleşi ayağı arkadan vurur.
güldürüor bu yazılar ((: Icon16 Bekarlık canıma tak etti. Bende KIZ kulesini kaçırdım.
güldürüor bu yazılar ((: Icon21 Birgün adam gidiyormus, çukura düsmüs ölmüş. Çünkü adam körmüs.
güldürüor bu yazılar ((: Icon06 Alkol yavaş yavaş öldürür. cevap: Kimin acelesi var?
güldürüor bu yazılar ((: Icon21 İçmek problemlerini çözmese de, sana bir sürü yeni ve ilginç problem yaratir. Yeni yil iptal edildi. Çünkü eskisini buldular!..
güldürüor bu yazılar ((: Icon21 Maliyeden yeni bi vergi daha ''duvar yazisi vergisi'' Flaş...Flaş... Flaş... Fatih Terim GS'da. Cep telefonunu kapat! Monitörümde depreme sebeb oluyor.
güldürüor bu yazılar ((: Icon16 Hirsizlar, hortumcular! Nereden Buldun Yasasi ertendi, Yasasin!.
güldürüor bu yazılar ((: Icon06 Bu yazıyı FARKEDERSEN, FARKEDECEKSIN ki bu yazıyı FARKETMEN ya da FARKETMEMEN hiç FARKETMEZ. Sen en iyisi bu yazıyı hiç FARKETME.
güldürüor bu yazılar ((: Icon21 Aşk bir muz kabuğudur. Bastını AYAĞIN değil HAYATIN kayar..
güldürüor bu yazılar ((: Icon21 Şu araba benim olsun. 5 milyar borcum olsun. SATINCA ÖDERİM.
güldürüor bu yazılar ((: Icon21 Türküm, Doğruyum, Çalışkanım.Ben bu krizlere alışkınım.
güldürüor bu yazılar ((: Icon06 Bir hortumcu Türkiye'ye bedeldir.
güldürüor bu yazılar ((: Icon06 Vatandaş çok BONKÖR. Krizlerin faturasını o ödüyor çünkü..
güldürüor bu yazılar ((: Icon21 Artık her çocuk ZAMane çocuğu.
güldürüor bu yazılar ((: Icon21 KERİZİ çok olan yerin, KRİZİ erken olur.
güldürüor bu yazılar ((: Icon16 Ülkemdeki ZAMLAR, yağmur gibi DAMLAR.
güldürüor bu yazılar ((: Icon16 Ekonomi kilitlendi. RESET'leyelim lütfen.
güldürüor bu yazılar ((: Icon21 Zamlaya zamlaya kriz olur.
güldürüor bu yazılar ((: Icon06 Eskiden zamPARA'ydım. Kriz geldi zamSEFİL oldum.
güldürüor bu yazılar ((: Icon06 Türkiş şeytan üçgeni; Kriz, Develüasyon ve Zam.
güldürüor bu yazılar ((: Icon16 Bir Derviş, bir yokmuş. Bize yine masal anlatılıyor galiba.
güldürüor bu yazılar ((: Icon21 Eskiden ekmek aslanın ağzındaydı. Şimdi aslanda aç.

güldürüor bu yazılar ((:
1 sayfadaki 1 sayfası