Not Defteri | Kamusa uzanan el, namusa uzanmıştır~ Cemil Meriç ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Not Defteri | Kamusa uzanan el, namusa uzanmıştır~ Cemil Meriç ~

Dilimin sınırları, dünyamın sınırlarıdır~ Ludwig Wittgenstein ~

AnasayfaŞairlerimizPoetik MetinlerBulabileceklerinKitapLatest imagesPortalliGaleriAramaKayıt OlGiriş yapgerçekler adına...

KNİGHT ONLİNEYE YENİ BAŞLAYACAKLAR MUTLAKA OKUYUN

YazarMesaj
giresunlu_asi_çocuk
ADMİN
ADMİN
giresunlu_asi_çocuk

KNİGHT ONLİNEYE YENİ BAŞLAYACAKLAR MUTLAKA OKUYUN Empty
MesajKonu: KNİGHT ONLİNEYE YENİ BAŞLAYACAKLAR MUTLAKA OKUYUN   KNİGHT ONLİNEYE YENİ BAŞLAYACAKLAR MUTLAKA OKUYUN Icon_minitimePaz Ara. 16, 2007 10:36 am

Yeni Başlayanlar Mutlaka Okuyun !

--------------------------------------------------------------------------------
Bu yazıyı oyuna yeni başlayanlara ve bağımlılık yapmış insanlara yazıyorum belkide bir kaç insana yararlı olur, belkide bir kaç insan bu yazıdan sonra bu oyunu bırakmayı düşünecektir. Bazıları ise hadi ordan diyecektir.

Lisede okumaktaysanız geleceğinizi maf edeceksiniz !
-65 lvl sonrası Sınıfta kalmanız an meselesidir ! (Gülme Gerçek)
-Üni de iseniz 3. kez bitirme sınavlarınıda geçemeyecek ve atılacaksın
-60 lvl yükseldin Kız arkadaşın varsa seni pek yakında terk edecek.
-Sosyal yaşantın pek yakında sona erecek zaten yoksa durum vahim
-En son nezaman sinemaya gittin ? Gece savaşlara girecem diye nezaman erken uyandın ?
-off şu ders bitsede bir eve gitsem yada internet kafeye level kasmaya devam etsem yada cz ye gitsem adam doğramaya düşüncesi aklından hiç çıkmıyor dimi ?
-Evinde isen Mağra gibi oturduğun o ininden nezaman çıkıp arkadaşlarınla gezdiğini hatırlarmısın ?
-Ailenle eskisi gibi neden vakit geçirmiyorsun ?
-İnternet kafeye gidiyorsan, bu oyunu oynamak için harcadığın harçlıklarını biriktirmiş olsan bir araba alabileceğini biliyormusun ? O herzaman gittiğin internet kafe sahibinin seni büyük bir hoşnutlukla karşılayıp aklından şunu geçirdiğini biliyormusun? hehee geldi keriz 6 saat yine lvl kasar 2 de kola içer gelsin 10 milyon.
-Durumun varsa Knight Cash alacağım diye Ailenin kredi kartını veya kendi kredi kartını kullanarak k2network'e ayda en az 70$ yedirdiğin acı bir gerçektir. Peki sizleri hiçe sayan rezil hizmeti ile k2network firmasının Türk müşterilerinden ayda min. 6.000$ para kazandığı gerçeğini biliyormuydunuz ? Ayda 100 YTL taksitle kredi kartınla neler alabileceğini biliyormusun bir araştır.
En son nezaman kardeşinle vakit geçirdin onunla ilgilendin ?
ko oyunu yokken yapmakta olduğun işleri en son nezaman yaptığını hatırlarmısın ?
-Evli isen ve ko kolik bir insan isen eşinin kafasında senden boşanma düşünceleri olduğundan haberin varmı ? Emin ol düşünüyor. Unutmaki ilgi görmeyen her çiçek bir gün solar.
-Evli isen oyuna kolik bağlı isen çocuklarınla artık nerdeyse ilgilenmeyecek dereceye geldiğinin farkındamısın ?
-60+ lvl sonrası cz ye çıkmaya başladın sürekli ölüyorsun ve bazı adamlar çok gıcığına gidiyor ertesi gün kalkıyorsun okuluna veya işine gidiyorsun fakat fark ettinmi sende bir değişiklik var cz ye çıktığından beri her gün gerçek hayat içerisinde sinirli ve streslisin !. Savaşmak insan beyninde sinir sistemini değiştirir ve bunun sürekli yapılması halinde sinir sistemin dengesizleşir olup olmadık yerde insanlara bağırırsın fark ettinmi eskiden olaylara daha yumuşak yaklaşmaktaydın !.

KnightOnline Size Getirecekleri:
-Günlük hayat içerisinde biriken stres ve baskının savaş iç güdüsü ile kısa bir süre atılması, atılması ile beraber daha fazla sinir sistemi bozukluğu
-Kaybedilen milyonlarca zaman.
-Okuyorsan Maf olmuş bir gelecek.
-Genç yaşta yaşanması gereken, ama yaşanamayan %100 kayıp sosyal aktiviteler.
-İlerde başını taşlara vurdurtacak, keşkelere boğulacağın koca bir hiç.

Oyunu Bırakma Yöntemleri:
-Üzerindeki tüm itemleri birine ver ve geri alamayacağın birine tek kuruşuna kadar ver.
-Hesabını hackletmek için elinden geleni yap bunun için bu forumda bir ton tip hazır bekliyor. Oraya buraya şifreni yaz bir gün hackleniceksin çok kızacak küfür edeceksin belkide ama bir gün seni hackleyene teşekkür edeceksin.
Oyunu oynarken yukarda yazdığım zararları hep aklına getir.
KO dan nefret eden birini bul mümkünse tanımadığın bir arkadaş git ve ona durumunu anlat şifreni tüm bilgilerini ver şifreni nasıl değiştireceğini neler yapması gerektiğini anlat gitsin tüm itemlerini 1 coinsten satsın şifreni resetlesin ve sana birdaha vermesin.
-oyunu bilgisayarından sildikten sonra 3 gün bilgisayara hiç bakma knightonlinedan bahsedilen ortamlara asla 3 gün girme 3 gün bilgisayarına hiç bakma fişi çek tamamen bilgisayarı bir arıza olarak gör 3 gün. Hatta içinden geliyorsa bilgisayarı çökert.
-Sinemaya git yeni filimler çıktı sen gitmeyeli, sevgilinle buluş anlat herşeyi ve söz ver.

Bu yazılardan sonra bu oyunu bıraktığına kendin inanıyorsan gel bu konunun altına erkekçe yaz ben bu oyunu bıraktım diye.

Gerçek Hayattan:
- 2005 yıllında bu oyuna başlamış bir lise öğrencisi Anadolu lisesinde okul 3. sü iken knightonline nedeni ile sınıfta kalıyor, okuldan atılıyor. Anadolu lisesi bildiğiniz üzere bir fen lisesine eş değerdir ve tüm öğrencileri %85 Tıp ve benzeri yüksek bölümler kazanmaktadır.

Şu anda öğrencinin haberi yokken yemeklerine sinir ilacı konuyor ve pskolojik tedavi görmekte geleceği maf oldu.

- 6 yıllık evliliği olan bir kişi knightonline nedeni ile eşine ve çocuklarına hiçbir şekilde ilgi gösteremediğinden eşi tarafından boşandı. ilerleyen zamanlarda knightonline nedeni ile sabahları sürekli geç kaldığı müdür olarak çalışmakta olduğu şirketten atıldı.

- Türkiye'de yapılan araştırmalarda knightonline nedeni ile aile içi ve ağbi kardeş ilişkilerinde %80 oranında şiddet artışı başladı ve sürekli artmakta.

volkandönmez isimli Kişinin DEDİKLERİ

Alıntı:
Gerçek Mesajı Sahibi volkandonmez
- 3 4 ay önce kız arkadaşımdan ayrıldım o gider başkası gelir diyordum ama arkadaşlarımda artık aramaz olmuştu. Bir gün çok bunalıp dışarı çıkıp konuşacak paylaşacak birilerini arıyım dedim.Beni zamanında o kadar çok aradılarki gitmediğimden pc nin başından kalkıp cvp dahi veremediğimden evdekilere ''söle ben ararım onu dediğim'' ve unutup sallamadığımdan artık kimseyi arayamaz olmuştum.

Kısacası;
Hayat bir zamandır arkadaşım, ben hayatı bir müziğe benzetirim her insan için hayat bir müzik çalar ve bildiğimiz üzere her müziğin biteceği bir süre vardır müzik geri sarılabilir ama hayatın müziği asla geriye dönemez çalacağı süreye kadar durmadan çalar ve bir gün senin içinde duracaktır.

insanlar bu müzik çalarken keşke dediği zaman bu keşkelerden kendine ders alır ve tekrarlamamak için çalışırlar, fakat kaybedilmiş bir zaman için keşke diyemezsin Hayat bir oyun değildir, bir oyun oynarsın level kasarsın dünya kadar zamanını harcarsın peki bu kaybettiğin zaman içerisinde gençliğinde yaşaman gereken o güzel toz pembe zamanda hayat levelını kasman için sana o zaman tekrar geri verilecekmi ?

Akıllı insanlar keşkelerden ders çıkarırlar, eğer bu yazıyı sonuna kadar dikkatlice okuduysan sende akıllı bir insansın ve yapman gereken tek şey program ekle kaldır kısmına girip knightonline yazısı gördüğün herşeyi sonsuza kadar silmektir.

Eğer canın oyun oynamak istiyorsa, çık dışarıya gerçek hayatla oyna, atıl derslerine derslerinle oyna eğer sabırlı olursan derslerinle oynayacağın oyun bir gün seni okadar mutlu edecekki kendini onurlu hissedeceksin

KNİGHT ONLİNEYE YENİ BAŞLAYACAKLAR MUTLAKA OKUYUN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» hacker cracker lamer ex...................okuyun