Not Defteri | Kamusa uzanan el, namusa uzanmıştır~ Cemil Meriç ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Not Defteri | Kamusa uzanan el, namusa uzanmıştır~ Cemil Meriç ~

Dilimin sınırları, dünyamın sınırlarıdır~ Ludwig Wittgenstein ~

AnasayfaŞairlerimizPoetik MetinlerBulabileceklerinKitapLatest imagesPortalliGaleriAramaKayıt OlGiriş yapgerçekler adına...

aslında seni hiç sevmemişim!!!!!!!!!!!!!!!!!

YazarMesaj
blacklegend

blacklegend

aslında seni hiç sevmemişim!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajKonu: aslında seni hiç sevmemişim!!!!!!!!!!!!!!!!!   aslında seni hiç sevmemişim!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeC.tesi Ocak 12, 2008 10:03 am

Ben aslinda seni hic sevmemisim biliyomusun..
sadece gözlerini sevmisim..derin ela rengini,icinde kaybolup gidisimi sevmisim.. ben aslinda sana degil, kalbimin kalbine karsi olusunu sevmisim, bana baktiginda aniden carpmaya baslamasini sevmisim..
sana degil aslinda bana bakarken kafani hafifce saga yatirip göz kirpmana asikmisim meger..
her cumartesi gecesi tam saat ücde hic aksatmadan ve uyudugumu bildigin halde arayip "napiyosun?" deyisini sevmisim..
hani gecelere senle kapatir gözümü sabahada senle tekrar acardimya onu sevmisim iste, elinin elime deydigi anki sicakligi, bana dokunarak usulca karagözlüm deyisini sevmisim biliyomusun..
benim seni gizli gizli arayislarimi, seni en yakin dostlarima anlatirkenki duydugum heyecani, gözlerimin parlayisini sevmisim..
gelecegimiz üzerine kurdugumuz hayali ve cocuklarimiza koyacagimiz isimleri sevmisim aslinda.. seni hic sevmemisim ben..
seni sen oldugun icin degil belkide seni alin yazim oldugun icin ve seni sevmek zorunda oldugum icin sevmisim.. kim bilir??aslında seni hiç sevmemişim!!!!!!!!!!!!!!!!! 11 aslında seni hiç sevmemişim!!!!!!!!!!!!!!!!! 11

aslında seni hiç sevmemişim!!!!!!!!!!!!!!!!! Dunyaalem_dvider

aslında seni hiç sevmemişim!!!!!!!!!!!!!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası